Викладацький розвиток: Олександр Сударкін пройшов навчання на програмі IMTA

04 липня 2018

Викладач Бізнес-школи МІМ, директор програми pre-MBA «Менеджмент та лідерство» Олександр Сударкін цьогоріч, у червні, пройшов навчання на програмі International Management Teachers Academy (IMTA), яка була створена Асоціацією CEEMAN для розвитку нового покоління бізнес-викладачів та вдосконалення їх професійних навичок.

Програма IMTA, що була започаткована ще у 2000 році, проводиться у місті Блед (Словенія). І за час свого існування навчання на програмі пройшло вже 600 випускників-професорів бізнес-шкіл з різних країн світу. Обмін досвідом та професійними думками, який відбувається протягом навчання, дає можливість викладачам не лише вдосконалити професійні навички, а й перевірити свої методи викладання, отримавши неупереджені відгуки від колег, почути про останні тенденції та отримати поради від досвідчених та всесвітньо відомих професорів.

«IMTA - це своєрідний ковток свіжого повітря. Шалена енергетика, 25 професорів і викладачів з різних країн, об'єднаних спільною метою - зробити навчання бізнесу цікавим, це не може залишити байдужим. Я ніколи не думав, що з таким кайфом «проковтну» понад 200 сторінок англомовних статей і кейсів за 2 тижні. Спасибі, колеги, за драйв і нові навички!», - прокоментував навчання на програмі Олександр Сударкін.

Зазначимо, що викладачі МІМ не вперше беруть участь у IMTA. Минулого року навчання на програмі проходив Вадим Савельєв, доцент кафедри бізнес-адміністрування, к.е.н., бізнес-консультант зі стратегічного планування, маркетингу та бренд-менеджменту.