Вітаємо перших абітурієнтів із успішним проходженням вступних тестів

Відсьогодні у Бізнес-школі МІМ запрацювала приймальна комісія

12 січня 2018

Відсьогодні у Бізнес-школі МІМ запрацювала приймальна комісія, і ми вітаємо першу десятку абітурієнтів із успішним проходженням вступних тестів та співбесіди на програми МВА!

Як завжди, під час вступу абітурієнти склали комп’ютерні тести, результати яких дають викладачам важливу інформацію про те, як саме скорегувати для групи систему подачі навчального матеріалу задля того, аби він був щонайкраще засвоєний. В якості причин, визначальних факторів, які спонукали майбутніх слухачів до вступу, окрім «традиційних» бажань розвинути практичні навички управління та отримати знання та стимули для росту, намітилися два нових цікавих тренда.

По-перше, диплом МВА, враховуючи усі акредитації Бізнес-школи МІМ, розглядається як «перепустка» для кар’єрного росту у компаніях з іноземним капіталом. «Ти можеш робити стрімку кар’єру в іноземній компанії, але лише до певного рівня. Аби пробитися ще вище, тобі потрібен диплом МВА» - розповів нам один із абітурієнтів.

Другим трендом стало те, що збільшився відсоток людей, які збираються вчитися за власний кошт, свідомо відмовляючись від оплати за навчання компанією, в якій вони працюють. Це пов’язано, у першу чергу з тим, що стає все більше людей, які бачать своє майбутнє в якості власника бізнесу, а не найманого працівника.

Незмінним залишилось те, що значна більшість абітурієнтів у свій час отримала рекомендації до навчання в нашій бізнес-школі від людей, які раніше так само закінчили МІМ.

І, знову ж таки – традиційно, серед очікувань від навчання була названа можливість зав’язати нові корисні знайомства, поспілкуватися з цікавими людьми й однодумцями, з якими можна буде реалізувати нові проекти.

Наступне засідання приймальної комісії призначено на вівторок, 16 січня, і ми з нетерпінням чекаємо на цю зустріч!