Вперше українською: у МІМ презентували книгу Іцхака Адізеса «Управління змінами»

06 квітня 2018

Подія, яка стала знаковою не лише для Бізнес-школи МІМ, а й для усіх вітчизняних послідовників праці Іцхака Адізеса, провідного світового експерта у сфері підвищення ефективності ведення бізнесу і урядової діяльності, - вихід першого україномовного видання книги «Управління змінами».

Презентація книги відбулась вчора, 5 квітня, в Бізнес-школі МІМ. З такої нагоди до Києва завітав Віргініюс Кундротас, декан Вищої школи Адізеса (США), постійний запрошений викладач МІМ на програмах МВА та DBA. Віргініюс, який є автором передмови до українського читача, не лише представив книгу широкому загалу, а й дав майстер-клас «Управління змінами 2.0. Що потрібно для ефективного управління у 21 сторіччі?».

Справжньою окрасою цього вечора стало відео-звернення до гостей презентації самого Іцхака Адізеса. «Що таке зміни? Зміни – це життя, ці поняття тотожні», - наголосив доктор Адізес. На його думку, книга «Управління змінами» є корисною не лише для підприємців та управлінців, а для широкого кола читачів, адже вона про саме життя.

Робота Іцхака Адізеса «Управління змінами» давно відома та шанована серед експертів в питаннях управління та ведення бізнесу. Однак до сьогодні вона ніколи не друкувалася українською мовою. Ідея зробити таке видання виникла у керівництва Бізнес-школи МІМ. І завдяки співпраці з видавництвом Book Chef її вдалося втілити в життя.

Наприкінці презентації відбулась автограф-сесія доктора Віргініюса Кундротаса.

Довідково: книга «Управління змінами» була надрукована видавництвом Book Chef в рамках серії «Бібліотека МІМ». Це четверта спільна робота видавництва та Бізнес-школи. До того світ побачили видання: «Девайс №1. Таємна історія iPhone», Браєн Меркант, «Думай поза шаблонами. Інноваційна парадигма креативності в бізнесі», Люк де Брабандер та Алан Айні і «Нездоланні», Адам Альтер.