Як антропологія може пояснити бізнес і життя - лекція від редакторки Financial Times

24 жовтня 2022

Деніел Канеман називає «абсолютно чудовою» книгу Джилліан Тетт Anthro-Vision. Її ідеям аплодує Мелінда Гейтс, а Ніл Фергюссон вважає книгу «протиотрутою від тунельного бачення».

Уже цього вівторка, 25 жовтня, одна з найавторитетніших постатей американського медіа-світу Джилліан Тетт з лекцією «Як антропологія може пояснити бізнес і життя» виступить для української аудиторії.

Джилліан Тетт очолює редакційну колегію (США) Financial Times і пише колонки для провідної світової газети про фінанси, бізнес і політичну економіку. Чимало її авторських колонок присвячені війні в Україні, але пропущені через призму глобального бачення.

Її називають жінкою, яка передбачила світову фінансову кризу. У послужному списку відзнак Джилліан - британський журналіст року, оглядач року та діловий журналіст року у Великій Британії. Також вона отримала дві нагороди Товариства сприяння діловому редагуванню та написанню в США.

Джилліан регулярно виступає на конференціях по всьому світу з питань фінансів і глобальних ринків, включаючи Глобальний економічний форум в Давосі. Вона має ступінь доктора філософії з соціальної антропології в Кембриджському університеті.

З українцями Джилліан Тетт зустрінеться 25 жовтня о 18.00 за Києвом в рамках проєкту ReІnforceUA від Бізнес-школи МІМ. Реєструйтеся за посиланням https://reinforceua.com/lectures/27, щоб мати змогу поставити питання спікерці у прямому ефірі.