Як перетворити мегатренди на етапи розвитку – лекція Теренс Маурі у проєкті ReinforceUA

13 березня 2023

Чи готові ви перетворити мегатренди на віхи? Раніше зміни відбувалися як вітерець. Зараз це схоже на тайфун п’ятої категорії – від ChatGPT та потрясінь у ланцюзі поставок до війни в Україні й інфляції. Одне можна сказати напевно: ми завжди переоцінюємо ризик спробувати щось нове та недооцінюємо небезпеку стояти на місці.

Цієї середи, 15 березня, у рамках проєкту ReІnforceUA приєднуйтесь до лекції бізнес-мислителя з рейтингу Thinkers50 Теренса Маурі, щоб подискутувати, як перетворити нестабільність на попутний вітер для чіткої зосередженості та стратегічної сміливості.

Стартуємо традиційно – о 18.00 за Києвом. Для перегляду трансляції онлайн та можливості поставити запитання спікеру реєструйтеся за посиланням: https://reinforceua.com/lectures/42.

Теренс Маурі заснував Hack Future Lab, глобальний аналітичний центр. Він написав низку бестселерів за версіями FT Publishing/Bloomsbury. Крім того, Маурі – один із найбільш затребуваних мислителів у світі, який надихає лідерів на процвітання в епоху швидких змін.

Його думки про те, як знайти свій наступний крок у вдосконаленні, були опубліковані в The Economist, Forbes, Reuters, Huff Post і Wired. Він виступав із доповідями для глобальних компаній, зокрема Visa, Facebook, VMware, Capital One і HSBC. Нині він – наставник підприємців у резиденції в Массачусетському технологічному інституті та Лондонській бізнес-школі. Також за його плечима понад 20 років досвіду допомоги лідерам у відновленні після труднощів і подоланні зривів.

Його нинішні здобутки у тому числі результат подолання особистих викликів: одного разу автомобіль, водій якого не впорався з керуванням, виїхав на бордюр і збив Теренса Маурі. Цей жахливий випадок назавжди змінив його життя. Сьогодні він наснажує світ новими стратегіями розвитку для одного з найбільших викликів, з якими стикаються лідери: перетворення бізнесу в умовах масштабних, але важко передбачуваних швидких змін.