Як вийти на міжнародні ринки та стати глобальним лідером?

20 жовтня 2021

Під час менеджмент-кафе «Глобальне лідерство: стратегії соціального інтелекту» тему глобального лідерства та соціального інтелекту розвивали Олександр Сударкін, директор програм МВА та pre-МВА Менеджмент та Лідерство Бізнес-школи МІМ, бізнес-тренер та коуч з 15-річним досвідом, та Всеволод Зеленін, доктор філософії у психології, CEO ZeleninLab, запрошений викладач Бізнес-школи МІМ, коуч перших осіб з більш ніж 25-річним досвідом роботи у США, Канаді, Ізраїлі, країнах ЄС.

Чи можна взяти пересічного українського керівника і поставити його на чолі великої міжнародної компанії? Як досягти глобального лідерства? Олександр Сударкін запропонував учасникам заходу відповісти на ці питання та скласти чек-лист якостей та навичок глобального лідера. У підсумку вийшов такий список:

 

Всеволод Зеленін розповів про соціальний інтелект (сукупність здібностей, що визначає успішність соціальної взаємодії для досягнення значущих цілей) та стратегію соціального ліфту (вид індивідуальної або групової практики, що має своєю метою фактичне поліпшення соціального статусу,). А потім аудиторія була залучена до діагностики стратегій соціального інтелекту. Виділяють 8 стратегій:

За словами коуча, розуміючи, до якої стратегії схильна людина, вона може розвинути свій потенціал в будь-якій сфері діяльності.

Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити інші цікаві та корисні заходи МІМ!