Як зробити так, щоб керівництво чуло правду, яку ви говорите? – фахівець з діалогу Меган Рейц у проєкті ReІnforceUA

27 вересня 2022

Правда буває незручною, а іноді аж настільки гострою, що виводить з рівноваги. Люди влади в організаціях часто заганяють себе у глухий кут. З одного боку, через їхній статус підлеглі воліють добирати улесливих, а не правдивих слів і не приносити недобрих новин. З іншого – якщо керівник має звичку гримати на підлеглого, то єдино прогнозованим наслідком буде те, що його взагалі заціпить на будь-який зворотній зв’язок.

Відсутність чесного діалогу викривлює реальність, а проблеми – те, про що б насправді вартувало говорити задля вчасного реагування, залишаються за бортом і поза фокусом уваги. Чи не найкраще про те, чим завершилося ігнорування попереджень, розповідає історія «Титаніка».

Меган Рейц, дослідниця теорії, практики та важливості говорити правду тим, хто стоїть на вищих управлінських щаблях, завітає на віртуальну зустріч з українською спільнотою у рамках проєкту ReІnforceUA 28 вересня. Розпочинаємо традиційно о 18.00 за Києвом.

Дослідження Рейц, яка працює на перетині лідерства, змін, діалогу та уважності, зосереджені на тому, як ми взаємодіємо між собою: як ми бачимо, чуємо, говоримо, навчаємось і зустрічаємося один з одним в організаційних системах. Вона віднайшла механізми того, як заохочувати діалог, який є більш гуманними і своїм наслідком має процвітання колег та й суспільства в цілому.  

Меган Рейц – професор Міжнародної бізнес-школи Hult, авторка книг «Діалог в організаціях» і «Час розуму», у яких вона розробляє таємниці продуктивних людських взаємин. ЇЇ остання книга, яка опублікована у видавництві Financial Times, називається «Висловлюйся». Ця книга увійшла до топ-листа рейтингу Chartered Management Institute «Найкращі книги з менеджменту 2020 року».

Ім’я Меган двічі з’являлося у рейтингу Radar – «Оскару для інтелектуалів» від глобального рейтингу Thinkers50, вона також увійшла до основного списку кращих мислителів сучасності за версією 2021 року. Меган Рейц – спікерка TEDx, публікує свої дослідження у Forbes та на BBC.

Реєструйтеся за посиланням https://reinforceua.com/lectures/23 та підключайтеся до прямої трансляції. Прокачайте свої навички у побудові діалогу вже зараз, щоб бути певним завтра, що важливі думки, які ви хочете донести іншими, будуть почуті.