Завершилася корпоративна програма для топ-менеджменту мережі EVA

Днями завершилося навчання на корпоративній програмі топ-менеджерів мережі EVA.

19 вересня 2016

Днями завершилося навчання на корпоративній програмі топ-менеджерів мережі EVA. Піврічне навчальне партнерство видалося насиченим на прикладні знання, дієві кейси та яскраві емоції.

«Ви яскраві, енергійні і я переконаний, що це знаходить відображення й у вашому бізнесі. Нехай цей запал тільки посилюється, а досвід і поради, якими ми з вами ділилися, допомагають робити правильні речі. Дякуємо за півроку драйву!» - привітав випускників програми віце-президент бізнес-школи МІМ-Київ Олексій Виноградов.


Курс був розроблений на основі програми pre-MBA з урахуванням специфіки потреб компанії «РУШ» на даному етапі його діяльності. Під час навчання зосередилися на стратегічних напрямках розвитку компанії, оптимізації грошових потоків, підвищували кваліфікацію для виконання оперативних функціональних управлінських завдань. За допомогою комп’ютерної симуляції Management Game оцінювали вплив маркетингових, операційних, фінансових рішень на результати діяльності компанії, що, в свою чергу, дозволило підвищити ефективність навчальних результатів. Саме аналіз командних результатів Management Game став підсумком навчання на корпоративній програмі: одні виглядали досить успішно, інші – перспективно.
«Якісні знання, прекрасні викладачі, які шалено люблять свій предмет, діляться кейсами і досвідом, мої колеги, які після 6 місяців спільного навчання стали рідними, і гордість за компанію – ось далеко не весь перелік емоцій від цієї програми. Ми не просто отримали міжнародний сертифікат: ми вкотре переконалися, що у нашої компанії і команди немає інших варіантів, крім того, як постійно закріплювати свій успіх і продовжувати розвиватися заради улюблених клієнтів!» - ділиться враженнями Інна Печериця, директор з персоналу РУШ (лінія магазинів EVA).


Вітаємо нових членів спільноти випускників МІМу! Успіхів і процвітання вам!