Життя МІМ-Київ у 2015 році (дайджест)

06 січня 2016

2015 рік для бізнес-школи МІМ-Київ був надзвичайно плідним та насиченим подіями. До МІМ-Київ завітала велика кількість гостей та слухачів, а спільнота поповнилась 250 новими успішними випускниками. Цілий рік бізнес-школа жила цікавими лекціями українських та закордонних викладачів, воркшопами та майстер-класами відомих експертів у сфері бізнесу, а також бізнес-сніданками, форумами і вже звичними зустрічами у форматі «Управлінські студії», «Менеджмент-кафе», «Маркетинг-кафе», «HR-кафе», «Технології управління 2.0», «Мафія-клуб» та ін.

Був цей рік також багатим на перемоги: програма MBA бізнес-школи МІМ-Київ здобула першість у рейтингу Eduniversal 2015 у категорії MBA full time, а МІМ-Київ був визнаний найкращою бізнес-школою серед українських бізнес-шкіл за рейтингом Eduniversal 2015.

Окрім цього, бізнес-школа отримала міжнародну акредитацію AMBA, та автоматично стала єдиною в Україні бізнес-школою, що має одразу дві міжнародні акредитації.
Продовжуючи свій розвиток у напрямку міжнародного співробітництва, МІМ-Київ уклав угоди про партнерство з EADA Business School та компанією Pearson,а також став членом Балтійської Асоціації Розвитку Менеджменту (BMDA). А завдяки угоді про співпрацю зі Stellenbosch business school (Південно-Африканська Республіка) учасники програми SE MBA проходять навчання в рамках закордонного модулю в одній з найпрестижніших бізнес-шкіл Південної півкулі. Продовжується багаторічне співробітництво МІМ-Київ з одною з найбільш рейтингових бізнес-шкіл США при університеті Carnegie Mellon – Tepper School of Business (Пітсбург, США), а також з одною з найвідоміших європейських бізнес-шкіл – IMD (Швейцарія). Актуальною також залишається співпраця з Інститутом стратегії та конкурентоспроможності Майкла Портера при Гарвардській бізнес-школі (США).
Ще одною визначною подією 2015 року для бізнес-школи стало членство в Асоціації з розвитку університетських бізнес-шкіл AACSB (США), заснованої у 1916 році такими престижними світовими навчальними закладами, як Колумбійський університет, Гарвардський університет, Дартмутський коледж, Єльський університет та інші. Таким чином МІМ-Київ став єдиною українською бізнес-школою, що має членство у трьох міжнародних асоціаціях.
Маючи на меті впливати не лише на бізнес-середовище, а й на життя суспільства та країни в цілому, МІМ-Київ став організатором одразу декількох важливих подій року. Було проведено два міжнародні форуми «Управління змінами» за участю світового гуру менеджменту та почесного професора МІМ-Київ Іцхака Адізеса, що сприяли підвищенню рівня знань та культури управління компаніями в часи нестабільності та великих перетворень.
Співпраця з Adizes Graduate School надихнула бізнес-школу МІМ-Київ створити у 2015 році інноваційну навчальну програму PMD «Управління змінами». Ще одною новою програмою цього року стала спільна з українським бізнесменом Гарі Корогодським програма Generation.UA - перша в Україні програма з підготовки молодих лідерів у сфері державного управління та бізнес-адміністрування MBA in PA.
Серед інших важливих зустрічей 2015 року, які сприяли перетворенню бізнес-школи МІМ-Київ на певну платформу для діалогу представників українського та міжнародного бізнесу із представниками влади, були зустрічі з питань видобування нафти й газу в Україні, та з питань проведення реформ.
Бізнес-школа ініціювала засідання круглого столу на тему «Реформа аграрної освіти» з питань розвитку аграрної політики у сфері науки, освіти та інновацій. Також було проведено засідання міжнародного круглого столу «Реалізація положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом: унікальний шанс для розвитку України», на якому зустрілись представники міністерств, посли країн Європейського Союзу, члени представництва Європейського Союзу в Україні та представники українського й міжнародного бізнесу.
Щорічний форум спільноти МІМ-Київ стає все більш представницьким. І цього року він об’єднав більше 150 людей. Його учасники у дружній атмосфері на березі Київського моря обговорювали останні тренди в бізнесі та суспільстві.
Варто також згадати, що у 2015 році у бізнес-школи з’явилось ще більше приводів пишатися своїми випускниками, які продовжують отримувати міжнародні винагороди і призначення на високі посади та прогресивно розвивати український бізнес.
Радіємо разом цим успіхам 2015 року та сподіваємось, що 2016 рік завдяки нашим спільним зусиллям стане ще більш наповненим змінами на краще.