Зручно, швидко і безпечно: допомога ЗСУ та цивільним від Raise4UA

05 січня 2023

Підсилити волонтерську спільноту, пришвидшити та збільшити обсяги допомоги військовим та мирним жителям, стати містком до міжнародних донорів та філантропів покликаний проєкт Raise4UA. Це благодійна платформа, яка орієнтована на іноземців та зарубіжні компанії, які хочуть допомагати Україні.

Ще навесні слухач SE MBA Бізнес-школи МІМ, співвласник туристичної компанії «Загор’є» Максим Короленко почав працювати над платформою Raise4UA, до процесу створення якої у якості партнера долучилась і Бізнес-школа МІМ.

«З 24 лютого існує незліченна кількість локальних та специфічних задач: точкова допомога підрозділам, підтримка медичних установ, допомога дітям та біженцям, логістика, закупівля транспорту і таке інше. Це ті потреби, які виникають спонтанно, а закривати їх часто треба у режимі «на вчора». Цим проєктом ми хочемо підтримати тих, хто опікується цільовими ініціативами та шукає підтримки зовні, в тому числі, закордоном. Адже наші партнери хочуть допомагати, але воліють знати більше про те, хто і чим займається. Крім того, єдина база допоможе убезпечити волонтерські ініціативи від зловживань – перевірити контакти, рахунки та дізнатися, на яку сферу спрямовується допомога, зможе будь-хто на авторизованому ресурсі», – розповів про ідею сервісу Raise4UA Віцепрезидент Бізнес-школи МІМ Олексій Виноградов.

Сама ідея народилась у Максима Короленка після відповідей на постійні запити щодо допомоги з боку міжнародних партнерів на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Спочатку він надавав офіційні рахунки НБУ, відкриті саме для потреб ЗСУ. Але потім прийшло усвідомлення, що варто самому створити ресурс для того, щоб якісно і системно використати можливості іноземних компаній, а також з користю задіяти свої міжнародні зв’язки.

«Важливо, що окрім збору донатів, платформа Raise4UA поліпшує процес комунікації і зрощує довіру. Адже сервіс базується на CRM-системі, яка допомагає бачити динаміку надходжень і комунікувати з тими, хто їх надсилає. Розмістити свій запит для збору коштів може будь-яка організація, яка займається забезпеченням потреб військових чи гуманітарною допомогою для цивільних», – зазначає Максим Короленко.

Всі процеси, пов’язані з циркуляцією грошей, проходять прозоро, адже команда Максима Короленка створила благодійну організацію, яка має офіційні рахунки. Тобто ніяких приватних карток, донати одразу потрапляють саме на той проєкт, на який жертвують благодійники.

Бізнес-школа МІМ теж ініціювала збір коштів на важливий освітній проєкт. Донати будуть спрямовані на реалізацію Програми для жінок-підприємиць, вимушено переміщених закордон через війну в Україні. Мета Програми – освітня підтримка, допомога в адаптації та опануванні необхідних знань та навичок для відкриття та ведення бізнесу у відповідній країні світу.

Безпосередньо Максим Короленко і компанія «Загор’є» зараз ведуть два основних проєкти – допомога одному з підрозділів ССО та Територіальному центру надання соціальної допомоги на Івано-Франківщині, який приймає літніх людей з тимчасово окупованих територій.

Долучайтеся до платформи Raise4UA, залучайте своїх партнерів для того, щоб допомогти ЗСУ, підтримати мирне населення та наблизити Перемогу України!