ReinforceUA: MIM Global Knowledge Hub

загальнонаціональний освітній проєкт

Освіта - це те, що завжди працює на майбутнє. Війна змінила бізнес-ландшафт в Україні. Зміцнення нашої економіки воєнного часу та підготовка до післявоєнного відродження є одними з наших головних пріоритетів. Щоб надати українській бізнес-спільноті доступ до інтелектуальних ресурсів, які пропонують провідні міжнародні викладачі, Бізнес-школа МІМ разом із всесвітньо відомими бізнес-школами запускає загальнонаціональний проєкт ReinforceUA: MIM Global Knowledge Hub (Зміцнюй Україну).

Партнерами проєкту виступили Фонд Родини Богдана Гаврилишина, а також три найвпливовіші міжнародні асоціації бізнес-освіти: AACSB, AMBA та EFMD. Партнери поширюють лекції на своїх платформах і таким чином звертаються до своїх спільнот.

Сайт проєкту ReinforceUA

Телеграм-канал проєкту

 


Опис проєкту

Проєкт спрямований на інтелектуальну підтримку та натхнення для української бізнес-спільноти. Лекції даватимуть знання, необхідні для відновлення підприємницької діяльності, підтримки бізнесу та військової підтримки, надання допомоги мирним жителям, які постраждали від війни, відновлення та зміцнення української економіки після Перемоги.

Спікери

Відомі інтелектуали з усього світу читають лекції, щоб надихнути та підтримати громадян України. А саме, Ювал Ной Харарі, Гай Стендінг, Томас Чаморро Премузіч, Керін Бек Дадлі, Макс Левчин, Ольга Навоя Токарчук та інші. 

Аудиторія

МІМ забезпечує доступ усім українцям, які прагнуть зміцнити та відродити національну економіку. У середньому до 40 000 людей переглядають стрім або його запис. Допуск учасників на лекції безкоштовний. Крім того, можливість доступу до сайту проєкту буде забезпечено для представників інших країн.

Доступ

Записи лекцій та відповідні пост-матеріали будуть розміщуватися на вебсайті проєкту. Доступ до сайту є безкоштовним для громадян України. Для відвідувачів з інших країн передбачено оплату у вигляді благодійного внеску за доступ до платформи. Отримані гроші направляються на підтримку гуманітарних проєктів в Україні.

Графік і формат

Лекції тривалістю 40-60 хвилин читаються онлайн раз на тиждень, по середах, о 18:00 за київським часом. Початок проєкту – 15 червня 2022 року.

Питання до спікерів можна надсилати на адресу reinforceua@mim.kyiv.ua.

 

Контактна особа - Олексій Виноградов, Віцепрезидент МІМ, +380503828248, ov@mim.kyiv.ua