Артем Чепурний

МВА 2016

Антикризові п'ятихвилинки

Не думай, що ти спланував все на 10 років вперед.

СBО Другой Travel/ Fleet5, Україна

У спільноті МІМ вас знають як.. 

 хлопця, що об’їхав весь світ разом з дружиною і малою дитиною

Що відбувається у вашому бізнесі зараз

Туристичний бізнес набирає обертів. Споживач втомився чекати поки всі кордони будуть відкриті і почав їздити згідно своїх міркувань безпеки та бюджету. Обирають насамперед природні об’єкти і місця, починаючи від автоподорожі по Рівненщині і закінчуючи яхтами в Туреччині.

Також "прокинулися" корпоративні замовники, але в цьому сегменті рівень безпеки повинен бути максимальним. Саме тому особливий попит для великих корпоративних програм - українські гори, сходження на Говерлу, рафтинг. В умовах походу можливо виконати всі поради щодо дистанціювання і безпечної подорожі для великої кількості людей.

В школі шкіперів в період карантину ми успішно запустили онлайн-навчання і  продовжуємо успішно використовувати цю модель.

Сподівання в обох бізнесах оптимістичні, наразі є величезний незадоволений попит на подорожі. Основна задача - максимально ефективно його задовольнити з урахуванням наявних обмежень

Як зараз стають в пригоді МІМівські знання та зв’язки?

МІМівські знання в нагоді стають постійно, цього навіть вже не відчуваєш. Просто інколи чітко усвідомлюєш, що те чи інше питання ти розумієш і знаходиш відповідь на нього завдяки знанням, отриманим в МІМ.

МІМІвськи звязки- це люди, що стали моїми друзями, клієнтами, порадниками. Це комьюніті, де можна як вирішити як бізнес-питання, так і просто відпочити душею з близькими за духом людьми.

Ваші улюблені висновки карантину

Не думай, що ти спланував все на 10 років вперед.

Будь в тонусі, розвивайся і сміливо дивись в майбутнє.

Що ви зробите в першу чергу, коли буде вже «все можна»?

Організую низку зустрічей з близькими людьми. Де буде багато обіймів і спілкування. І обов’язково однією с таких зустрічей буде зустріч з випускниками моєї МІМ групи. 

Інші хрестоматії успіху