Тимофій Бадіков

PMD «Маркетинг» 2011

Роки, проведені у бізнес-школі — як свіже повітря

Про шлях до успіху

Тимофій Бадіков розпочав свій трудовий шлях у 17 років з професії системного адміністратора у комп’ютерному клубі м. Дніпра. Кар’єра стрімко йшла вгору. Через деякий час Тимофій вирішив розширити свою діяльність, зайнявся кількома інтернет-проектами. Згодом він відкрив власне агентство і на цьому етапі зрозумів, що йому бракує знань, тому вирішив отримати бізнес-освіту в МІМ.

Тимофій рекомендує йти вчитися до Бізнес-школи тим, хто знає, навіщо це потрібно, він не вірить у навчання заради навчання.

«Коли я прийшов у МІМ, у мене в компанії працювало три співробітники, коли я закінчив навчання — їх було вже 45. Бізнес-школа дала мені певний поштовх, з’явилося більше впевненості у собі. Я щиро вважаю, що людям, які хочуть вирішити у бізнесі конкретні питання з фінансів, маркетингу, хочуть систематизувати бізнес, треба йти вчитись до МІМ», — говорить Тимофій Бадіков.

Про навчання в МІМ

«Роки, проведені у Бізнес-школі — це як свіже повітря. З Дніпра у Київ я регулярно їздив на навчання впродовж півроку, у поїздах читав книги, які давали у МІМ. Оскільки в мене на той час уже був свій бізнес, я одразу використовував отримані знання на практиці. Ці знання допомагають мені й зараз», — визнає Тимофій.

За його словами, у Бізнес-школі здобувають не тільки практичні знання, але й зав’язують корисні знайомства. Якщо займатися розвитком зв’язків, можна отримати гарний ефект у бізнесі — знайти партнерів, клієнтів та навіть друзів на все життя.

Зараз випускник програми PMD «Маркетинг» у МІМ поєднав свої три захоплення — медицину, комп’ютерні технології та маркетинг. Він бере участь у реформуванні медичної системи як заступник голови громадської ради МОЗ України, є засновником порталу для пацієнтів euromd.com.ua, а також надає консультації з маркетингу.
У найближчих планах Тимофія — своєю діяльністю зробити внесок у вдосконалення медичної системи в України протягом найближчих двох років. Своїм пріоритетним напрямом він обрав трансплантацію, яка в Україні наразі розвинена слабко. Також випускник МІМ опікується питаннями вакцинації, очолюючи громадську організацію «Батьки за вакцинацію», оскільки вважає, що попередити більшість хвороб набагато легше, ніж потім лікувати їх наслідки; бере участь у реалізації в Україні медичних проектів міжнародної організації Ротарі, членом якої він є.

Інші хрестоматії успіху