Актуальні можливості для представників бізнесу Київської області

22 серпня 2022

Олексій Виноградов, Віцепрезидент Бізнес-школи МІМ, доцент кафедри бізнес-адміністрування, к.е.н., директор програм pre-MBA Бізнес та Бізнес-аналіз, виступить з темою «Маркетинг під час воєнного стану» в межах офлайнсемінару Агенції регіонального розвитку Київської області. Подія призначена для підприємців регіону, мета – підтримка бізнесу Київської області, захід буде присвячено темам використання фінансових інструментів, маркетингу, поведіннці бізнесу під час воєнного стану.

Офлайнсемінар відбудеться 26 серпня об 11.00 в м.Буча. Для отримання детальної інформації стосовно місця проведення всіх бажаючих просимо надсилати свої заявки на електронну адресу info@arrko.com.ua чи за номером телефону 050 925 47 49.

Організаторами було докладено усіх зусиль, аби наповнити семінар максимально змістовною інформацією для вирішення проблем актуальних сьогодні в регіоні. Окрім Олексія Виноградова, в програмі будуть:

Демтів Сергій – керівник департаменту масового бізнесу ПриватБанку.
Тема: «Фінансування бізнесу в умовах війни»

Олена Линник – керуючий партнер Gryphon Group. Стратегічний розвиток та управління проектами. Керівник благодійного фонду «Нове майбутнє - Сильна Україна».
Тема: «Компенсація збитків завданих війною. Чи існують дієві механізми компенсації та які дії повинні вжити постраждалі від війни громадяни та бізнес?»

Михайло Лейченко – експерт Центру розвитку інновацій з управління на основі даних, цифрової трансформації громад та регіонів
Тема: «Вплив війни на стан бізнесу в громаді, економіку, місцеві бюджети, бізнес-привабливість громад та як відновити місцеву економіку на основі великих даних».

Проведення подібних заходів є важливим кроком у відбудові бізнес-сфери Київщини під час воєнного стану. Тому не пропустіть можливість долучитися до унікального проєкту вже зараз.