БІЗНЕС У ФОРМАТІ 360°, ВАУ-ЕФЕКТ ТА НЕЙМОВІРНА АТМОСФЕРА – ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ МВА

26 грудня 2022

Звісно, користь від знань, здобутих на MBA, можна виміряти ефективністю та KPI. Але процес навчання залишає по собі певні екстра-опції, які навряд чи можна осягнути кількісно, однак вони точно змінюють життя топ-управлінців якісно.

Випускники програм SE МВА та MBA поділилися враженнями від навчання, здобутками, які вони винесли зі стін МІМ, і думками, як це вплине на їхній подальший розвиток та зростання.

Олена Мітроніна, випускниця SE MBA:

«Під час вступної кампанії мене запитали: «Чого ви очікуєте від МІМу? Що ви хочете відчувати, коли ви завершите МВА»? Я дуже добре пам’ятаю свою відповідь: сказала, що очікую “вау”-ефекту, що до мене прийде осяяння і я почну жити по-новому. І зараз я відчуваю, що так і трапилося – я вже починаю жити по-новому у бізнес-середовищі.

Марина Матвейчук, випускниця MBA:

«МІМ дає метарозуміння процесів. Ми всі отримували базову фахову освіту в університетах, читали книжки, але МІМ допомагає з цього різноманіття скласти цілісну картинку. Зараз важливо не просто чогось навчатися, а розібратися, що саме ти повинен вивчити, для чого і як потім застосовувати ці знання».

Марія Калмаз, випускниця МВА:

«У житті кожної людини є події, які ділять життя на «до» та «після». Навчання у МІМ – одна з таких подій. Ці два роки були неймовірними та незабутніми – ми навчилися дивитися на бізнес у форматі 360 градусів та сприймати його як єдиний живий організм».

Олександр Чубуков, випускник МВА:

«Два роки пролетіли непомітно, а це краще свідчення того, що було цікаво. Я знайшов у МІМ нових друзів. Навчання дало змогу упорядкувати те, що було в голові, і отримати нові знання. Довелося вчитися новому і переосмислювати попередній досвід. На МВА треба йти тим, хто готовий вкладати в свій розвиток ресурси, і передусім час – багато часу. Але однозначно – це чудова інвестиція в себе. Однозначно можу сказати, що відбувалися трансформації, які втім, дуже органічно вбудовувалися в рутину – я почав застосовувати в роботі деякі моделі менеджменту та взаємодії з людьми».  

Віталій Чекмез, випускник МВА:

«Ми не обирали середню школу. Вищий навчальний заклад визначали разом з батьками. А МІМ ми обрали свідомо та самостійно. Чи варто витрачати свій часовий та фінансовий ресурс, змінювати звичний режим життя заради МВА? Моя відповідь – однозначно так. МІМ – це не тільки освіта, а й неймовірна атмосфера. Навчання в Бізнес-школі – це один з найкращих періодів мого життя».

 

Щоб отримати глибинне розуміння процесів управління та відкрити нові можливості для розвитку бізнесу, вступайте на МВА або Senior Executive MBA до МІМ – найкращої бізнес-школи України за рейтингом Eduniversal!

Старт програми МВА – 3 лютого 2023 року.

SE MBA – 16 лютого 2023 року.

Бронюйте місце у групі тут або за номером +38 067 339-80-55 (можливе спілкування в месенджерах Viber, WhatsApp, Telegram)!