Досвід життєстійкості у бізнес-освіті – Ірина Тихомирова представила кейс МІМ на щорічній конференції AACSB

02 травня 2023

Понад тисячу деканів провідних бізнес-шкіл з усього світу щороку збираються на конференцію Асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB), яку організація влаштовує для своїх учасників. Нинішній захід відбувся у Сан-Антоніо (Техас, США).

Цього року у блоці, присвяченому менеджменту бізнес-шкіл у кризових ситуаціях, досвідом роботи та управлінських рішень в умовах війни поділилась Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова.

- Я мала виступ разом з деканом школи з Антверпену, де приміщення навчального закладу згоріло внаслідок короткого замикання і пожежі. Це був період ковіду і, на щастя, ніхто не постраждав. Будівлю зрештою відновили і зараз там все нормально. Ми вирішили, що він буде виступати першим, бо потім я розповідала про виклики, які виникли на початку повномасштабного вторгнення: ракетні обстріли, людей в окупації, біженців з України, нашого викладача, який опинився у ворожому полоні. Також розповіла про відновлення будівлі нашої Бізнес-школи, яка була пошкоджена російською ракетою, а також про те, як ми обладнали захищені аудиторії для безперервного навчання під час повітряних тривог, – поділилась Ірина Тихомирова, і додала, що її розповідь зворушила присутніх деканів до сліз. Після завершення заходу вони висловлювали підтримку і захоплення українським народом.

До слова, представники Східної Європи не є частими гостями на таких заходах, де переважно збираються декани зі США, Азії, Африки та Старого Світу. Цього року, крім Ірини Тихомирової, було усього два декана, які представляли східноєвропейські країни – Хорватію та Словенію. З приємного – після повномасштабного вторгнення подібні заходи залишаються закритими для росіян, у тому числі, внаслідок консолідованої позиції української академічної спільноти щодо виключення представників країни-агресорки з усіх фахових об’єднань та асоціацій.