Навчаємо найкращих: українці найбільше довіряють "Повернись живим" та Фонду Притули

11 травня 2023

Фонд компетентної допомоги армії "Повернись живим" та благодійний фонд Сергія Притули впевнені лідери народної довіри. За результатами квітневого дослідження Kantar Online саме цим організаціями українці охоче готові жертвувати свої кошти.

"Повернись живим" довіряє 43% опитаних, а фонду Притули всього на один відсоток менше. З досить великим відривом на третьому місці організація порятунку тварин UAnimals (25%); ЮНІСЕФ (23%);Товариство Червоного Хреста України (21%).

Команда фонду «Повернись живим», який відзначив 9 років з часу створення, не в останню чергу розвиває свої компетенції завдяки системному навчанню у Бізнес-школі МІМ. Засновник Фонду Віталій Дейнега у 2020 році закінчив програму МВА, нинішній керівник Тарас Чмут закінчив Pre-MBA «Менеджмент та лідерство» і продовжив навчання уже на МВА. Також навчаються зараз або закінчили програми Андрій Римарук, Руслана Величко, Олег Карпенко та інші.

Цього року до спільноти МІМ долучилися і представники фонду Притули, які розпочали навчання на програмах Pre-MBA у квітні.

Щасливі бути причетними до управлінського зростання провідних волонтерських ініціатив нашої країни!