Навчання попри ковід і війну – у МІМ випустилась група SE MBА

20 березня 2023

Непростими, але продуктивними виявилися для групи Senior Executive MBA два з лишком роки їхнього навчання. На шляху до поставленої мети цих слухачів не зупинили ані карантин, ані повномасштабне вторгнення. Залишаючись на своїх посадах, вирішуючи купу задач одночасно, реагуючи на виклики, вони встигали здобувати нові знання. А ще товаришувати, радитися, допомагати один одному.

Вітаючи випускників, Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова підкреслила, що здобута освіта для кожного – це крок назустріч майбутньому.

- Я не втомлююся це повторювати: навчання – це завжди про майбутнє. Ми віримо в майбутнє кожного з нас, бізнесу і в успіх нашої країни загалом. Я щиро вітаю вас з черговим кроком на шляху вашого особистого життєвого успіху і щиро бажаю всім нам перемоги.  

Віцепрезидент МІМ з академічних питань Мирослава Грозінська, яка супроводжувала групу під час навчання і була чи не найглибше занурена у всі процеси, відзначила, що слухачі стали не просто командою, а майже родиною, настільки їм вдалося зблизитися за цей час.

- Я пам’ятаю, як у лютому цього року, коли ми наближалися до фінішу, ви написали «так не хочеться завершувати це навчання». Мабуть, це було найприємніше.  Те, що вам не хочеться йти звідси, – це результат роботи МІМу, всіх моїх колег.

Самі випускники, отримуючи дипломи, теж відзначили зміни, які відбулися з ними за час навчання, розповіли, як освітнє навантаження, що здавалося, стало додатковим викликом, допомагало в управлінській роботі.

 

Юлія Павленко, директор департаменту міжнародних операцій Укрпошти.

- Здобуття бізнес-освіти в МІМ стало важливою подією в моєму житті. В мене не було профільної освіти, хоча я обіймаю керівну посаду. Тож я подумала – все, треба йти вчитися “на директора”. І куди йти? Звісно, в одну з найкращих бізнес-шкіл в Україні. У нас була драйвова група, ми не давали викладачам розслабитися, постійно щось придумували. Класно, що ми не зупинилися ані під час карантину, ані під час війни. Люди, що запитували, а як ми навчаємося, були трохи шоковані, що у нас збереглась така колективна динаміка. Звідси я несу з собою гарні знайомства, системні знання і впевненість у тому, що коли є мета, то її можна реалізувати в Україні. Немає задач, які не вирішуються, – це ключовий меседж за ці 2 роки. Програма SE MBА чітко дає усвідомлення того, що все можливо. Навчання сформувало систему в голові, бо в повсякденній роботі, особливо в час війни в Україні, ми вирішуємо колосальну кількість задач одномоментно. Але є відчуття – а раптом, щось робиш неправильно?  МВА – як лінійка, якою ти заміряєш себе, а також ти перебуваєш в оточенні інших, але подібних до тебе людей, і дивишся, як вони діють та приймають рішення.

 

Максим Короленко, співвласник туристичної компанії «Загор’є»

- Це був шлях, повний викликів, але вони показали, наскільки ми здібні, наскільки потужні викладачі, МІМ і сама програма SE MBА. Знання, які ми здобували, – унікальні, адаптивні та корисні для майбутнього. Коли я вступав, мене запитали, навіщо мені МВА і чого я хочу досягти? Я тоді сказав, що хочу отримати щось, чого я до цього не мав. І отримав це навіть з запасом, за що вдячний Бізнес-школі МІМ. Проходячи через виклики цих двох років, коли туризм сильно постраждав, кожного разу я застосовував у роботі нові знання, які отримував тут.  Це стосується і реструктурування робочих процесів, коли ми мусили переходити на віддалену роботу, а це означало делегування, більшу децентралізацію, так і питань управлінського обліку тощо. Оптимізація процесів справді була вимушеною за цих умов, але я отримував тут необхідні інструменти і одразу ж застосовував їх на практиці.

Вітаємо наших випускників! Бажаємо подальшого зростання і здобутків! Завжди раді бачити вас у стінах МІМ!