В МІМ розпочалася корпоративна програма для управлінців «Into-Sana»

24 лютого 2021

24 лютого 37 топ-менеджерів медичної компанії «Into-Sana» з різних міст України розпочали навчання в Бізнес-школі МІМ.

Під час відкриття програми Президент МІМ Ірина Тихомирова відзначила, що курс представляє собою декілька модулів з різних дисциплін, які зрештою скадуться в один цілісний пазл і дадуть слухачам системне розуміння бізнес-процесів.

«Навчання – це інвестиція компанії в людей, а ваш час – це інвестиція в себе, що є абсолютно правильним. У 1992 році Гері Беккер отримав Нобелівську премію за своє дослідження, в якому йшлося, що інвестиції в навчання – це інвестиції в людський капітал, подібно до інвестицій в основні активи. Американський економіст робив розрахунки і доводив, що інвестиції в людський капітал дають більшу віддачу. Адже більш освічені люди краще приймають рішення, краще працюють в умовах стресу, менше хворіють (бо займаються профілактикою), і рідше змінюють місце роботи», – сказала Ірина Тихомирова.

Ольга Соцька, яка очолює клініку мережі «Into-Sana» в Одесі, має близько 15 років управлінського досвіду. Попри це, слухачка програми покладає великі сподівання на освіту в МІМ: «Тут зібралися керівники, у нас є підлеглі, і ми хочемо рости над собою, а потім передавати їм ці знання. Я хочу дізнатися про нові віяння, методики, щоб досвід, який у нас є, примножився інноваціями».

Віталій Волощук також є завідувачем клініки в Одесі. На цій посаді він стикнувся з викликами, у яких сподівається розібратися в процесі навчання: «Я був начальником медичної служби у військовій частині, але не вникав в управлінські нюанси, не знав, звідки беруться гроші, чому плани були одні, а реальність виглядає інакше. Хотілося би розібратися в цих процесах, уміти аналізувати їх. Сподобалась теза про «інвестиції в людей» і хотілося би поглибити розуміння цієї цінності, бо я завжди вважав, що тільки правильний підхід до людей здатен вирішити дуже багато питань. Але дізнатися, як саме це працює, – за цим я сюди і прийшов».

Бажаємо плідного і корисного навчання, особистих інсайтів та персонального зростання нашим студентам!