Випускники МІМ, які боронять Україну, у списку Forbes

22 листопада 2022

У контексті війни бізнес не лише в авангарді змін, але й на реальній передовій, зі зброєю воює за перемогу і свободу України.

Forbes вибрав понад дві сотні власників та співвласників приватних підприємств, а також топ-менеджерів компаній, які стали військовими (ЗСУ, ТрО, Нацгвардія, ГУР, добровольчі батальйони). Звісно, цей перелік не є вичерпним.

У списку також є випускники МІМ різних років:

Артем Бєлєнко, власник компаній «SmartFarming», «Agritech Partners», закінчив МІМ у 2011 році за програмою «pre-MBA Управління фінансами».  SmartFarming — це комплексний інтегратор технологій у рослинництві. Компанія займається оцифровкою агробізнесу. «Agritech Partners» здійснює діяльність з надання фінансових послуг та консультування з питань комерційної діяльності та управління.

Сергій Кобилінський, Генеральний директор  «АВТЕК», закінчив МВА 2012 році. АВТЕК – офіційний дистриб’ютор FORD TRUCKS і офіційний дилер МАЗ, МТЗ, SOLARIS, RASCO, KASSBOHRER, HIDRO-MAK, ERDEMLI, HYVA. Працюють на ринку України більше 25 років у сфері продажів автомобілів, пасажирського транспорту, тракторів, спецтехніки, додаткового навісного обладнання і запчастин.

Олег Малетич, засновник «Компанія СОФІ». Закінчив у  2012 mini-МВА. Його компанія  працює на ринку витратних матеріалів. Займаються продажем лакофарбових матеріалів та допоміжної хімії.

Анатолій Труханов, директор з розвитку «Тева», у 2021 році закінчив pre-MBA за програмою «Управління фінансами». ТОВ «Тева Україна» – найбільша міжнародна фармацевтична компанія в Україні та один з трьох лідерів українського фармацевтичного ринку. Компанія об’єднує більше 400 співробітників і у 2017 році відзначила 20-річчя діяльності в Україні.

Роман Набожняк у 2021 році закінчив pre-MBA «Управління бізнес-процесами» і є співзасновником закладу «Veterano Brownie», який після повномасштабного вторгнення припинив роботу. Ми писали про те, як креативно Роман Набожняк з командою підійшли до того, як підтримати людей в часи пандемії коронавірусу і зуміли протягом локдауну підняти продажі продукції, а головне отримати заслужену підтримку клієнтів.

Володимир Шевченко фактично взяв паузу у навчанні в МІМ саме через війну. Навчання за програмою МВА він мав закінчити цього року, натомість у перший же день повномасштабного вторгнення став на захист України. Його дітище - київська мережа Ветерано Кава/Veterano Coffee продовжує працювати – бізнес передав дружині, а доки цього не сталося, команда закладу у перші місяці 2022 року самостійно впоралась з викликами і зуміла втримати мережу кав’ярень на плаву, при цьому підтримуючи військових.  

У редакції Forbes наголошують, що перелік точно не є вичерпним. Журналісти опитали десятки бізнес-асоціацій і сотні людей, провели кампанію у соцмережах, але стовідсотково знайшли не всіх. Тому редакція Forbes готова додавати військових підриємців та топменеджерів, яких немає в оприлюдненому списку

 

Нагадуємо, що для слухачів та випускників MIM діють унікальні умови на участь у ForbesTech 2022! Конференція відбудеться у Львові 24 листопада.
Квитки зі знижкою 20% доступні з промокодом MIM (латиною) за посиланням: https://forbes.ua/events/forbes-tech-2022#tickets