Як перетворити невизначеність на можливість та  зону розвитку - 17 серпня у проєкті ReInforceUA

15 серпня 2022

У серпні проект ReInforceUA від МІМ продовжує знайомити ближче українців із провідними мислителями світу. Де можна знайти більше невизначеності, аніж у сучасній Україні, тож ми з нашими партнерами Thinkers50  вирішили віднайти тих спікерів, які мають практичні відповіді, що з цим робити і як черпати з непростої ситуації енергію та можливості для розвитку. Власне, відшукати принади часів невизначеності, скористатися ними для впровадження інновацій та зростання загалом. 

Професор бізнес-школи INSEAD Натан Фурр і його дружина, дизайнерка та підприємиця, Сюзанна Гармон Фурр, автори книги «Зворотна сторона невизначеності» (The Upside of Uncertainty), у якій вони, спираючись на сотні інтерв’ю, а також новаторські дослідження в психології, інноваціях і поведінковій економіці, надають десятки інструментів, щоб побачити позитивні сторони невизначеності. Їхня спільна робота щойно вийшла у світ у видавництві Harvard Business Review Press і менш як за місяць отримала винятково схвальні коментарі від читачів і вже встигла увійти за обсягами продажів на Амазон до сотні бестселерів у напрямку стратегічного бізнес-планування, а також входить до книг, які рекомендує до прочитання глобальний рейтинг Thinkers50.

Для поширення ідей, які автори розвинули у своїй книзі, вони створили The Up School та формують спільноту для віртуальних спільних практик і розвитку умінь зростати у невизначеності. Зустріч з авторами книги «Зворотна сторона невизначеності»  відбудеться вже  17 серпня о 18.00.

Стежте за оновленнями та реєструйтеся на онлайн-зустріч із нашими спікерами на сайті ReInforceUA.

 

Натан Фурр​​ — професор стратегії та інновацій в INSEAD у Парижі, визнаний експерт у сфері інноваційної та технологічної стратегії. Професор Фурр отримав ступінь доктора філософії, який здобув у Стенфордському університеті, вивчаючи, як інноватори комерціалізують свої ідеї. Серед його бестселерів «Метод інноватора» (Harvard Business School Press, 2014); Провідна трансформація (Harvard Business School Press, 2018); Інноваційний капітал (Harvard Business School Press, 2020). Натан Фурр — стипендіат Innosight, був номінований на премію Thinkers 50 Innovation Award і працює з провідними компаніями, такими як Google, Microsoft, Citi, ING, Philips, Solvay та іншими.

Сюзанна Гармон Фурр — підприємиця, дизайнерка, історикиня мистецтва. Вона створила лінію  одягу, що була натхненна складною вишивкою, яку голландські жінки старанно вимальовували на своїй повсякденній одежі — деталі, часто непомітні для всіх, крім власника. Разом з Натаном виховують чотирьох дітей