Партнери

Тісна співпраця із провідними бізнес-школами світу та професійними організаціями з розвитку менеджменту дає змогу відчувати сучасні тенденції розвитку ділового світу та бізнес-освіти, а також сприяє запровадженню загальноприйнятих у світі стандартів бізнес-освіти та постійному збагаченню власного досвіду
  • про школу
  • команда
  • Партнери
  • Міжнародне визнання
  • бізнес платформа
  • публікації
CEIBS
China Europe International Business School (CEIBS)

CEIBS – партнер Бізнес-школи МІМ з 2017 року. В рамках міжнародного навчального модулю інститут відвідують групи слухачів SE MBA.

IMD
International Management Development Institute (Міжнародний інститут розвитку менеджменту)

Співпраця і дружні зв’язки МІМ з Інститутом розвитку менеджменту (IMD-Lausanne) мають багаторічну історію (IMI-Geneva, один з попередників IMD, є співзасновником МІМ) та включають стажування викладачів, візити слухачів, а також наукову співпрацю.

Tepper BS
Tepper School of Business at Carnegie Mellon University

Програму співробітництва із світовим лідером із розробки комп’ютерних бізнес-симуляцій було започатковано 1995 року. Проект координується Девідом Ламонтом. У 2000 році проведено першу міжнародну версію Strategic Management Game.

ISC (HBS)
Institute for Stretegy & Competitivness (Harvard Business School)

МІМ співпрацює з Інститутом стратегії та конкурентоспроможності професора Майкла Портера із 2006 року. МІМ – єдина організація в Україні, що належить до 107 активних учасників мереж Макроекономіки конкурентоспроможності (The Macroeconomics of Competitiveness (МОС)).

Thunderbird School
Thunderbird School of Global Management

У березні 2017 року стартувала програма для керівників підприємств оборонної промисловості ДК «Укроборонпром», яка стала спільним проектом «Укроборонпрому» і Thunderbird School of Global Management у партнерстві з МІМ.

Pearson
Міжнародна компанія Pearson

У 2015 році МІМ підписав угоду про співпрацю з компанією Pearson та розпочав впровадження визнаної в світі кваліфікації LCCI «Англійська мова для бізнесу», завдяки якій встановлюються міжнародні стандарти опанування та оцінки комунікаційних навичок.

GIBS
Gordon Institute of Business Science (University of Pretoria)

GIBS – партнер Бізнес-школи МІМ з 2017 року. В рамках міжнародного навчального модулю інститут відвідують групи слухачів SE MBA.

USB
University of Stellenbosch Business School

У 2015 році Ірина Тихомирова, президент Бізнес-школи МІМ, та Пітер Науд, директор Stellenbosch Business School, підписали меморандум про партнерство (питання, що стосуються спільних проектів, навчальних програм, досліджень та інших освітніх зв'язків).