Корпоративні проекти

Бізнес-школа МІМ надає компаніям консультативні послуги з питань стратегічного менеджменту, маркетингового аналізу, фінансового аналізу, досліджень ринку, розвитку бізнесу, ефективного підбору персоналу, а також розробляє індивідуальні корпоративні програми.

Співпраця Бізнес-школи МІМ із корпоративними клієнтами ґрунтується на розв’язанні реальних управлінських проблем компанії через навчання. Корпоративні програми завжди розробляються індивідуально для замовника у відповідності з характером питань, над якими працює компанія. Ми обираємо саме ті методології та формати програм, які найкращим чином відповідають потребам стратегічного розвитку наших партнерів.

У рамках майже кожної корпоративної програми слухачі працюють над консалтинговими проектами, що вирішують реальні задачі компанії. Це дає можливість учасникам одразу застосовувати на практиці отримані в аудиторії знання. Теми проектів формулюються власниками та топ-менеджерами, які відправляють своїх співробітників навчатися. Такий формат суттєво доповнює практичну складову бізнес-освіти.

Корпоративні програми

Контактна особа

Відгуки