Сергій Нечипорук

SE MBA 2019, DBA (AMIS) 2017

Антикризові п'ятихвилинки

Криза підтвердила життєве кредо «тримати удар і ніколи не здаватися.

Операційний/фінансовий директор групи компаній «Вітагро». Холдингова компанія: аграрний бізнес, будівництво інфраструктури, виробництво цегли, сонячна енергетика, інші активи, Київ, Хмельницький

Що відбувається у вашому бізнесі зараз

Реалізуємо Програму організаційних змін для покращення операційної ефективності та налагодження Системи корпоративного управління.

Як зараз стають в пригоді МІМівські знання або звязки?

Знання, отримані на МВА програмі, наразі допомагають системно і крос–функціонально дивитися на бізнес, дуже допомагають навички і інструменти з програми pre-MBA "Управління змінами". Товаришуємо з одногрупниками МІМу.  

Чого навчив карантин і криза. Ваші головні висновки?

Це вже третя криза на бізнес-шляху (2008, 2014). Криза скоріше підтвердила життєве кредо «тримати удар і ніколи не здаватися», брати повну відповідальність за себе, своїх людей і ситуацію, розраховувати свої сили на довгу дистанцію та йти до цілі незважаючи на невизначеність і напруження. Із практичних бізнес-висновків – більше уваги приділяти стратегічному плануванню, ризик-менеджменту і особливо - комунікаціям , як в команді , так і зі стейкхолдерами зовні. Найбільш негативний сценарій потрібно «переживати» ще на етапі стратегічного планування.

Що ви зробите в першу чергу, коли буде вже «все можна»?

Поїду в подорож  до моря або океану з близькими людьми))

Особисто для себе хочеться відчути дух спортивних змагань. Наприклад , узяти участь у марафоні та сходити з друзями в хороший ресторан.

Інші хрестоматії успіху